linch-biznes

Виїзний кейтеринг: ресторанні страви для ваших гостей

Кейтеринг — це повний комплекс послуг з організації виїзних банкетів і фуршетів. В останні роки він стрімко набирає популярність в Україні. Багато компаній користуються виїзним кейтерингом для доставки обідів у віддалені райони міста або офіс. Це відмінна можливість недорого замовити смачні частування до будь-якого заходу.

 

Забронювати кейтеринг у Львові варто на QFS Якісна їжа та сервіс. Ми з 2015 року займаємося організацією корпоративного харчування в місті. У нас можна не тільки замовити доставку обідів в офіс або організацію банкету, а й звернутися для створення повноцінного раціону в їдальні на підприємстві. Велике меню, доступні ціни на послуги і професійний сервіс є основними перевагами нашої компанії.

Кейтеринг Львів
Кейтеринг Львів

Послуги які пропонуємо нашим клієнтам

  • Організацію заходів в будь-якому приміщенні Львова та області. Наша команда професіоналів перетворить обрану локацію в справжній ресторан, який буде працювати тільки для вас. Будь-який захід пройде на вищому рівні.
  • Доставка обідів Львів.  Доставка гарячих обідів – зручне рішення на кожен день! Мінімальне замовлення 10 порцій. Завжди свіжі та смачні обіди для ваших працівників.
  • Доставка сніданків Львів. Пропонуємо доставку сніданків у Львові. Починайте свій день корисно. Доставка сніданків від 10 порцій.
  • Дошкільне харчування. Доставка дитячого харчування в садочки. Організація харчування у дошкільних закладах та у школах за будь-яким графіком навчання.
  • Кавоперерва. Паузи під час роботи з улюбленим гарячим напоєм дозволяють провітрити голову і поспілкуватися з колегами на цікаві теми. З нашою допомогою ви зможете доповнити цю традицію вишуканим смаком. Ми пропонуємо широкий вибір випічки до кожного сорту кави і чаю.Під час проведення семінарів, тренінгів, конференцій, ділових зустрічей ви можете замовити кавоперерву.
  • Фуршетний прийом. Дана послуга кейтерингу дозволить приємно здивувати гостей мініатюрними шедеврами кулінарного мистецтва. У нас можна замовити оригінальні, смачні і недорогі частування для особливого випадку.
  • Урочисті події «під ключ». Виїзний кейтеринг — відмінна можливість організувати весілля, ювілей і інший знаковий захід на вищому рівні. Ми організуємо банкет «під ключ» з професійним обслуговуванням.
  • Корпоративне харчування. Організація смачного та здорового харчування на Вашому об’єкті: від їдальні під ключ до буфетів та доставки гарячих страв.

Це лише деякі послуги виїзного обслуговування, які можна замовити на QFS Якісна їжа та сервіс. Також ми організовуємо повноцінне корпоративне та дошкільний харчування з урахуванням індивідуальних побажань клієнта.

Кейтеринг Львів
Кейтеринг Львів

Підписка на українське вино

Рекомендуємо підписку на вино. Щомісяця Серцевина надсилає посилку з українським вином, яке складно знайти в супермаркетах, редакція Серцевини його вже продегустувала, і відібране надсилатиме вам. Підписатися >>>